Ми надаємо повний комплекс послуг в сфері розробки та просування сайтів

Величезна профессілнальная база дозволяє також пропонувати послуги в сфері розробки сайтів і написанні результативних статей

  • Ми просуваємо в Топ.
  • Високий рівень клієнтської підтримки.
  • Ми оперативно відповідаємо на всі ваші запитання.
  • Доступні ціни та пропозиції.

Сайт візитка

Сайт візитка покликаний привертати увагу, перш за все, своєю інформативністю.

Landing Page

Лендінгем - сторінка, що спонукає зробити необхідні дії: замовити товар, зателефонувати в офіс компанії, підписатися на послугу.

Корпоративний сайт

Сайт компанії для представлення її послуг в мережі інтернет.

Інтернет-магазин

Ключовим призначенням інтернет-магазину є ефективна організація продажів в онлайні.

Створення сайтів в Києві

Створення сайтів для фірм та підприємств, громадських організацій і інтернет-магазинів – справа відповідальна і важлива. Від відвідуваності сайту безпосередньо залежить діяльність його власників, тому необхідно подбати про те, щоб він став привабливим, цікавим, містив корисну і потрібну інформацію.

На що слід звернути увагу при створенні макета сайту

Макет є основою, скелетом сайту. Він позначає області елементів змісту. Макет можна вдало порівняти з нанесенням на папір малюнка. Для створення ескізу застосовують олівець, попередньо плануючи зовнішній вигляд всього візуального простору. Таким же чином відбувається розробка сайту. Автор приділяє першочергову увагу моделюванню макета і тільки потім починає замислюватися про контент.

Не буде перебільшенням сказати, що створення макета – самий трудомісткий і складний етап. Розробка сайту починається з вдалою ідеї, оскільки в процесі всієї роботи доведеться підтримувати обрану структуру. Тут дуже важливим є наявність досвіду, фахівці початківці в Києві можуть і не врахувати всіх моментів.

Приступаючи до організації і планування сайту, необхідно пам’ятати, що це гнучка форма, яка повинна відображатися на різних пристроях. Бувають такі моменти, що тексти починають «залазити» один на одного. Таке спостерігається, якщо гаджет має невеликий екран. Тут можна вдатися до збільшення самого шрифту, проте такий підхід не виправдається при читанні великих блоків з нерухомим контентом, а також при перегляді зображень.

Створення сайтів компанією Goodweb починається з планування збалансованого дизайну. Це безпосередньо впливає на відвідуваність сайтів. Якщо людині вдивлятися в деталі контенту буде утомливо, він просто закриє сторінку і пошукає в інтернеті інші ресурси, у яких візитка виглядає більш привабливо. Створення візуального балансу – один з найбільш значущих моментів творчого процесу, яким супроводжується розробка фахівцями Гуд Веб.

Грамотний розподіл візуальної навантаження передбачає вирівнювання всіх елементів, що досягається симетричним або асиметричним способом. Перший варіант – це відображення по вертикалі, що сприяє появі добре збалансованого відображення інформації. Асиметричний варіант – це коли сторони різні, але візуальна навантаження у них приблизно однакова. Якщо грамотно підійти до планування сайтів, все елементи і блоки стануть виглядати привабливо, оскільки розташуються в правильному порядку.

Як наповнити сайт змістовним контентом

Контент сайтів включає всі види матеріалів, що створюють єдиний інформаційний простір. Тут важливим моментом є підібрати тексти, аудіо- і відеоматеріали, домагаючись того, щоб вони гармонійно доповнювали один одного і ні в якому разі не містили суперечливої ​​інформації.

Щоб створення сторінок ресурсу було ефективним, слід постійно оновлювати весь контент. Відвідувачі сайтів будуть зацікавлені в отриманні нової інформації, що призведе до зростання популярності організації власників, будь то інтернет-магазин або оптова організація.

Розробка сайту – це критичне ставлення до всіх видів контенту. Якщо занадто вдаритися в відверту рекламу, це викличе у відвідувачів нотки сумніву і недовіри. Такий контент повинен бути витриманий в стилі достовірності і актуальності, інакше добитися довіри читачів буде складно. Вся інформація покликана переконувати потенційного клієнта в тому, що співпраця з власниками сайтів принесе їм реальну користь.

Створення сайтів – це розміщення грамотних текстів, читати які легко і зрозуміло. Багато розробники сайтів не враховують того, що переважна більшість клієнтів дуже далекі від техніки і технології. Статті містять безліч термінів і елементів професійного сленгу, які звичайна людина просто не сприймає. Сучасні пошукові системи враховують різні сценарії того, як поводяться відвідувачі сайтів, і лідерами видачі стають ресурси, наповнені дійсно якісним і змістовним контентом.

Розробка і створення текстового вмісту – це такі напрямки роботи над контентом:

  • Копірайт. Створення авторських текстів, написаних журналістами або фахівцями в певній галузі, підвищує відвідуваність, сприяє зростанню популярності та довіри до ресурсу, позитивно впливає на результати діяльності.
  • Рерайт. Текстове відображення інформації, отриманої з інших ресурсів. Якщо рерайтер – освічений, грамотний і здібна людина, його роботи можуть сприйматися читачами краще, ніж авторські тексти. Він виступає своєрідним перекладачем, який пояснює сенс технологічних процесів, описуючи товари простою і доступною мовою. Однак варто враховувати, що при простій заміні слів синонімами інформативність контенту може істотно постраждати, тому замовляти статті слід тільки у відповідальних осіб.
  • Переклад з іноземної мови. Розробка текстового контенту, заснованого на перекладі інструкцій і технічних описів, дозволить отримати дуже хороші результати по унікальності статей. Пошуковики не стануть сприймати тексти як переклад, тому таку роботу можна прирівнювати до авторських творів.
  • Копіпаст. Наповнити свій сайт контентом способом простого копіювання інформації дуже просто, проте такий підхід призведе до небажаних наслідків. Це є порушенням авторських прав і призводить до падіння репутації власників сайту.

Компанія гуд веб надає послуги в Києві, пов’язані з розробкою, подальшим розкручуванням і просуванням сайтів. Goodweb – це вигідне співробітництво на підставі тарифних планів. Наші клієнти, яких цікавить розробка і створення ресурсів в мережі інтернет, мають можливість отримати повний пакет обслуговування. Гудвеб подбає про те, щоб цільовий трафік зміг збільшуватися відразу ж, з першого дня, і виростав в три рази вже через три-чотири місяці.

Замовити розробку сайту