Створення веб-сайту візитки в Україні і Києві

Створення веб-сайту візитки – важливий і відповідальний захід, від якого безпосередньо залежить, як реалізується задум приватної особи, установи або комерційної фірми. Багато вирішуються зробити веб-сайт самостійно, користуючись готовими програмами-конструкторами. Однак вони не враховують багатьох чинників, відносяться до задачі трохи самовпевнено і в підсумку отримують зовсім не те, що хотілося б.

Сайт візитка покликаний привертати увагу, перш за все, своєю інформативністю, приємним і зрозумілим оформленням сторінок. Але новачкам, навіть слідуючи інструкціям конструкторів, зробити веб-сайт саме таким буде досить складно. Веб-сайт візитка – це результат творчого підходу. Він повинен включати якісні тексти, читати які легко і зрозуміло будь-якій людині, навіть такому, який далекий від глибоких знань суті самої ідеї. Створити сторінки можна, доручивши справу професіоналам, які вже мають досвід таких робіт.

site-visitka

Що повинно бути на сайті-візитці

Веб-сайт має головну сторінку, яка формує у людини загальне уявлення про те, куди його привів пошук необхідної інформації. Ця назва і адреса, спеціалізація і інші контактні дані. Розробка деяких сайтів включає слайди, що містять наочні ілюстрації діяльності, картинки в супроводі текстів. Створення сайту візитки може передбачати на тлі відеоконтент, здатний чітко дати зрозуміти гостю, що він отримає в результаті співпраці з господарем сайту.

Непоганою ідеєю буде організувати новинний розділ, що підкреслює актуальність сайту. Це помітно поліпшить перше враження, і у людини виникне бажання ознайомитися зі сторінками детальніше. Бажано викласти факти і цифри, що демонструють явні досягнення: нагороди, сертифікати та дипломи. Загалом описі варто уникати надмірної похвали, оскільки найчастіше така інформація у потенційних клієнтів викликає скептичне ставлення.

Дуже розумним рішенням буде створити рубрику з відгуками, що підвищить репутацію сайту. Головне, ні в якому разі не захопитися фейковий коментарями. Краще часто задаються вивести на окрему сторінку.

При наявності партнерів можна надати їм окрему сторінку і описати, які переваги вони отримають від можливої ​​співпраці. Варто розповісти про акції і знижки, можливості безкоштовних доставок і впровадженні бонусних систем. Непогано придумати і розмістити виразний і лаконічний логотип.

Створення веб-сайту візитки – це робота над невеликим об’ємом без особливо складних форм. Практично такі сторінки містять найголовнішу інформацію та в першу чергу персональні контакти. Веб-сайт візитка включає:

  • загальну інформацію про організацію, компанії, інтернет-магазині;
  • опис товарів і послуг;
  • перелік додаткових сервісів і прайс-листи;
  • портфоліо і контактні дані;
  • форми зворотного зв’язку.

Ці позиції можна розширити, включивши нові рубрики. Сайт візитка викликає зацікавленість, інформуючи про будь-які зміни та акціях тих клієнтів, які вже співпрацюють з організацією.

Чому сайт може відображатися в браузерах неоднаково

Часто виникає ситуація, коли в різних браузерах інформація, функціонал, нюанси самого макета відображаються з спотвореннями і позбавляють відвідувача бажання продовжувати знайомство з сайтом. Кросбраузерна верстка покликана забезпечити правильне відображення сторінок в будь-якому браузері. Це підходи до розробки кодів, що дозволяють сайту виглядати у всіх поширених і популярних браузерах абсолютно однаково. Відвідувачі можуть користуватися:

  • Opera або Opera mini;
  • Chrome або Firefox;
  • Internet Explorer або Safari.

Кожен з перерахованих вище браузерів відображає елементи по-своєму. Наприклад, в Internet Explorer макети перетворювалися в малозрозумілу «кашу», хоча пристойно виглядали в Мозілли або Опері.

У світі існують певні стандарти, пов’язані з побудовою сторінок, однак кожен розробник намагається впровадити в браузер нові технології. Кросбраузерна верстка передбачає написання такого коду, який підходив би для всіх браузерів.

У просунутих браузерах з підтримкою нових скриптів і технологій сайт буде виглядати просто чудово, а в інших сторінки відкриються некоректно. Однак професіоналізм верстальника дозволяє передбачити такі варіанти заздалегідь і створити оптимальний код. Оновлені браузери – це ще один важливий момент. Адже до розробки і установки нової версії можна переглядати сайт без проблем, а після – зіткнутися з неприємними несподіванками.

Наша компанія Гудвеб зможе недорого створити сайт з нуля, користуючись багатим досвідом і професіоналізмом верстальників. Вони мають у своєму розпорядженні знаннями особливостей верстки під певні браузери, тому передбачать всі можливі варіанти коду.

Сайт візитка в нашому виконанні буде відповідати всім вимогам замовника. Нашим принципом є надання послуги недорого, щоб при цьому було витримано максимальну відповідність побажанням клієнта і вихідним макетів.

При необхідності ми виконаємо верстку для одного браузера, а потім перевіримо, як будуть відображатися сторінки в інших браузерах, модернізуючи при цьому сам код.

Наші послуги обійдуться недорого, зате у клієнта з’явиться впевненість у тому, що сторінка візитка буде виконувати своє призначення. Goodweb зможе недорого розробити і створити також сайти, що мають можливість відображатися на мобільних пристроях, з зручним для користувачів інтерфейсом.

Ми допоможемо розробити макет, запропонуємо свої ідеї і врахуємо всі переваги наших клієнтів. Наші фахівці візьмуть на себе розкрутку і комплексне просування сайту, нададуть всю необхідну професійну підтримку. Ми підберемо ключові, побудуємо структуру сайту, а також проконтролюємо унікальність контенту, надавши фінансові гарантії успішного і взаємовигідного співробітництва.

Замовити розробку сайту візитки