Керування репутацією – послуга наповнення ресурсів інтернету позитивними відгуками про компанію та робота над зменшенням кількості негативних відгуків. Інтернет в теперішній час дуже впливає на думку людей, тому важливо щоб про ваш товар чи послугу у людей складалось позитивне враження. Комплекс послуг з керування репутацією є дуже важливим для створення успішного бізнесу.

Формування іміджу та репутації в інтернеті

Рекламна інформація, яка представлена в інтернеті, переважно сприймається з недовірою. Тому, для того щоб обирали саме ваш бренд, важливо щоб користувачі бачили позитивні відгуки від інших ваших клієнтів та покупців.

Послуги SERM керування репутацією – це маркетинговий підхід, за допомогою якого можна створювати позитивний імідж, використовуючи пошукові системи.

service-page-img5

Вибираючи дану послугу, ви отримаєте піар в соціальних мережах та сео-просування, яке складається з таких дій:

  • 01Спостереження репутації та її змін по видачі пошукових систем;
  • 02Позбавлення від неправдивих відгуків, реагування на небажані коментарі про конкретний продукт;
  • 03Керування репутацією за допомогою PR інструментів;
  • 04Перегляд видачі пошукових систем та корегування іміджу для того щоб користувачі помічали позитивні відгуки про ваш продукт.
service-page-img2

Завдяки великому вибору інструментів, послуги репутаційного менеджменту допоможуть значно зменшити кількість негативних відгуків на перших позиціях видачі в пошукових системах.

Для початку роботи необхідно визначити основну мету та завдання. Після цього підбирають авторитетні тематичні портали та публікують на них інформацію про вашу організацію.

Необхідно провести комплексну роботу щоб витіснити всі негативні публікації про вашу фірму. Наші співробітники, щомісяця складають звіт про всю виконану роботу. Ви можете замовити комплексне просування вашого сайту, розкрутку та оптимізацію.

Замовити управління репутацією