Безкоштовно, сео компанії, як правило, роблять сео аудит Вашого сайту з однією метою – отримати нового замовника. Такі аудити, м’яко кажучи, не мають нічого спільного з реальністю. Для того, щоб провести якісний аудит сайту, необхідно витратити багато часу і мати дуже високу кваліфікацію, так як на основі цих даних, можливо, буде будуватися просування проекту в наступне 6-12 місяців і якщо піти не в правильному напрямку, можна втратити дуже багато засобів і часу. Тому сео аудит сайту дуже важливий, економити на такому важливому аспекті просто не можна.

Ми в свою чергу, гарантуємо чесність і неупередженість при аудиті.

Кому буде корисна ця послуга?

В першу чергу, власникам сайту у яких проблеми з сео, і немає трафіку з пошукових систем! Можливість перевірити доцільність вкладених коштів! Також, наша послуга буде корисна, якщо у Вас проблеми з конверсією, або Ви відчуваєте, що кількість лидов (заявок) Вас не влаштовує.

Види СЕО Аудиту

На даний момент ми надаємо 2 види сео аудиту:

  1. Поверхневий – загальні рекомендації по оптимізації, як зовнішньої, так і внутрішньої. Покаже загальні грубі помилки оптимізації та рекомендації до їх виправлення. Наприклад: визначити якого виду бан (фільтр), явні помилки при перелинковке, побудови структури сайту, загальна якість посилань и.т.п, Вартість від 50 у.о., інтернет магазин від 100 у.о.
  2. Повний – все що входить в поверхневий, плюс повний аналіз ПВ (поведінкового фактора) глибокий аналіз посилань, структури (до дрібниць), CMM, збір повного списку ключів (сематіческімі ядро), перевірка картинок … І, Т, П аж до рекомендацій який шрифт застосовувати на сайті + плюс від головного сео фахівця пару булочок і трохи секретів) вартість від 200 у.о., інтернет магазин від 300 ye
seo-audit

Замовити аудит сайту