Сила seo – оптимізації (розкрутки) сайту.

В останні кілька років, користувачі пошукових систем, більше довіряють сайтам саме з органічної видачі (сео топ10), ніж контекстній рекламі (КР). Також, показник відмов вище у каталогу, ніж у профільного сайту. З чим це пов’язано ?? – на наш погляд, настав час, коли користувач, розуміє, що проплачено, а що естественноі натурально. Каталоги і великі портали, просуваються заради просування, а не для того щоб користувачеві принести по справжньому корисний контент. Пошукові системи ведуть боротьбу з цим і ми знаємо що треба робити для того щоб залишитися на їхньому боці.

Тематики, до яких для популяризації можна застосувати тільки СЕО оптимізацію

Існують тематики, які не приймають в контекстну рекламу, це пов’язано з політикою і правилами в певних країнах, які забороняють рекламувати деякі продукти. Але, в сео, нічого не заборонено, ми допоможемо Вам з таким проектом (крім криміналу).

Міф про те що СЕО скоро помре

Років 10 тому, з’явився цей міф, хто і чому його піарить ??

1а Категорія, це компанії які займаються розробкою сайтів, але, немає штату сео – фахівців, і щоб не відпустити клієнта, пропонують для популяризації сайту тільки контекстну рекламу, так як це, набагато легше і не вимагає вкладень капіталу, а всього 2-3 більш – менш тямущих студента, можливо, навіть, не мають спеціальної освіти.

2а Група, це лідери ринку, їм вигідно «просувати» цей міф з метою зменшення конкуренції.

3-тя Група, напевно, найбільша, це категорія фахівців, у яких мало чого вийшло в сео, єдиний вихід для них, запропонувати КР.

Наші переваги

Ми на ринку сео послуг з 2007 року, за цей час ми вивели в топ більше 0.5 мільйона запитів. У штаті досвідчені фахівці, з величезним стажем. Ми надаємо гарантії на свої послуги.

Зверніться до нас, і ваш сайт принесе Вам серйозний і постійний дохід.

Базовий

99.99$

/міс

Стандартний

199.99$

/міс

Що ж таке SEO оптимізація?

Напевно Ви знаєте про просування сайтів. Але навіть якщо Ви не чули про такому формулюванні, то прекрасно знаєте про існування таких пошукових систем як Яндекс, Google і т. Д. Інакше Ви б нас не знайшли і не читали зараз цю статтю. Пошукові системи на вводяться запити видають певні списки сайтів (наприклад, «санаторії Одеси», «купити собаку» або «оренда офісів»). Відповідно якісь сайти виходять на перші місця пошукових систем, а якісь лише, наприклад, на 10-й і т. Д.

Саме SEO оптимізація сайту (ще це можна назвати пошуковим просуванням) служить тому, щоб Ваш сайт виявився у ТОПі. Це було найпростіше пояснення. Якщо говорити більш науково, то SEO (searchengine optimization) в перекладі з англійської означає оптимізацію пошукових систем.

Під оптимізацією сайту розуміють підвищення ефективності, з якою сайт виконує функції, покладені на нього. Представницька функція (PR) – функція імідж ресурсу. Генерація потенційних покупців (B2B), продажу (B2C) – відповідно від цих функцій залежить кількість потенційних покупців і обсяг продажів.

Для чого потрібна SEO оптимізація?

Не так давно інтернет використовувався в основному для пошуку інформації. На сьогоднішній день ситуація істотно змінилася. Нові технології, збільшення числа інтернет-користувачів і багато інші важливі чинники зробили інтернет найпотужнішим маркетинговим інструментом і місцем для продажів одночасно. Звернувши увагу на кількість інтернет-магазинів, то можна зробити висновок про те, що нові інтернет-технології приносять стабільний гарний прибуток власникам сайтів.

SEO просування ефективно для всіх компаній, потенційна аудиторія яких шукає подібні послуги, або товари в інтернеті. Провівши статистику, з’ясувалося, що кількість інтернет-користувачів збільшується з кожним роком. На сьогоднішній день на території України велику кількість людей користується інтернетом. І саме ця частина людей приваблива для бізнесу, так як такі користувачі, як правило, мають хорошу платоспроможність. Ви тільки подумайте, скільки людей шукають те, що ви можете їм запропонувати, але знаходять ці товари на сайтах Ваших конкурентів! Хоча Ви ж теж можете зайняти це «місце під сонцем». Саме для цього потрібна SEO оптимізація сайтів.

Чому сайт повинен бути на перших місцях пошукових систем?

На це є кілька причин. В першу чергу, топові місця в пошукових системах можна порівняти з престижними районами міста. Найперше враження, яке отримує потенційний клієнт, ще навіть не відвідавши організацію, складається тоді, коли дізнається, де вона розташована. Чим краще і престижніше район, тим більше довіри у клієнта. Відповідно – більше шансів, що він вибере саме Вас!

Є такий стереотип. Якщо фірма розташована в центрі міста, то це означає, що вона процвітає. Аналогічні стереотипи і при SEO оптимізації. Сайти, що знаходяться в ТОПі, – це найбільш шановні сайти.

По-друге, тільки одне гарне місце розташування приваблює набагато більше потенційних клієнтів. Понад 95% користувачів звертають увагу на сайти, які розташовані в ТОП-10 (це перша сторінка видачі). Менш ніж 2% користувачів вистачить терпіння «долістать» навіть до 4-ї сторінки.

Відповідно, трафік буде вище у того сайту, який ближче до топу. За найважливішим запитам в результаті пошуку ми б порекомендували вам перебувати в ТОП-5.

Правильно обраний список запитів дуже важливий

SEO просування є дуже ефективним способом залучення уваги, але виконувати його повинні тільки професіонали! Справа в тому, що якщо Ви будете цим займатися самі, не знаючи всіх тонкощів, то така SEO оптимізація може коштувати Вашому сайту штрафних санкцій. І це не найстрашніше! Кількість відвідувачів Вашого сайту може зрости, а ось кількість покупців – немає. Щоб просування дало дійсно бажаний результат, то потрібно визначатися зі стратегією просування і зі списком просуваються запитів.

Для більшої частини компаній SEO просування сайту є просто необхідним маркетинговим інструментом.

Механізми SEO

Нові правила в механізмах SEO та отриманні посилань – це гонка, в якій Ви можете перемогти.

Ми думали, що часи, коли “сеошники” купували дешеві одноденні посилання вже в минулому, але ситуація вийшла на принципово новий рівень – зараз знову платять, але вже за те, щоб ці посилання видалити або спростувати. Не так уже й «хитромудро», чи не так? Один із виступаючих в цьому році на SES-конференції в Лондоні маркетологів, розповів історію про те, як власник 1000, або близько того, сайтів платив сущі копійки за додавання одноденних посилань, а тепер платить по $ 5 за видалення кожної з них! Іронія полягає в Google Webmaster Tool з якого, за логікою речей, починається визначення SEO-здоров’я сайту.

Сьогодні головна проблема більшості компаній, на наш погляд полягає в тому, що не дивлячись на активну гонку за увагою покупця в пошукових системах, багато контент-маркетологи навіть не в курсі, що таке оптимізація, не кажучи вже про аналіз посилань, индексировании і боротьбі з негативним SEO і ризикованими посиланнями. Ми, звичайно, повинні бути вдячні дисциплінарним санкціям Google щодо якості веб-сайтів та посилань, але це не позбавляє нас від недобросовісних “сеошників”, які замість чесного просування, просто змінюють тактику і впроваджують свого роду захист, щоб запобігти негативним санкції від пошукових систем . Насправді, індустрія SEO просто рясніє видаленням негативних посилань, і це щось зовсім відмінне від виробництва і просування високоякісного контенту, яким би люди ділилися, і на який посилалися.

Важлива частина нашої роботи в goodweb полягає в тому, щоб зробити контент сайту легко доступним для пошуку потрібної аудиторією. Зробити це чесно, правильно і з урахуванням всіх змін, що відбулися в світі пошукової оптимізації: від Panda до Penguin, а після і до Humminbird. В цьому розділі Ви знайдете багато корисної інформації з життя високих технологій, а також корисні і слушні поради від нас і наших американських колег щодо того, як правильно побудувати SEO-політику для свого ресурсу.

Крім того, Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців і протягом 3-5 місяців Ваш сайт буде займати впевнені позиції в ТОП-10 пошукових систем

Комплексний

299.99$

/міс