Ціна на розкрутку сайту

Ми пропонуємо просування сайтів двох типів, в основному, це стосується договірних зобов’язань.

1й Варіант. Договір з просування сайту заснований тільки на ключових словах.

Ми узгоджуємо список ключових слів із замовником і додаємо їх до Договору. Несемо відповідальність за потрапляння слів в топ 10 або топ 5ть. Звичайно, кількість замовлених слів впливає на ціну всього проекту, чим більше слів, тим дешевше кожне слово.

Приклад:

price_tabl1

2й Варіант мало відрізняється від 1го, тут ми також підбираємо обнародувано слова, погоджуємо з Вами, але, несемо відповідальність за відвідуваність ресурсу за обраними словами.

Вартість формується, в залежності від кількості конкуренції та частотності слів. Наприклад, відвідувачі з жіночої тематики (косметика, дитячі товари, одяг), дешевше, ніж будівництво, так як мають нижче конвертацію.

Природно, трафік враховується тільки та пошукових систем і за вибраними ключовими словами.

Приклад:

price_tabl2

Які терміни просування і від чого залежать?
Звичайний текстовий сайт (не Інтернет магазин), наприклад: «сайт стоматологічної клініки», «авто СТО» ит., В тематиці з середньою конкуренцією просувається близько 6сті місяців (75-80% в запитів топ10ть), перші відчутні результати на 3й місяць просування .
У разі, якщо конкуренція вище середнього рівня, то вихід в топ 10ть може затягнутися і зайняти приблизно 9-10 місяців, в особливо складних випадках 1 рік.
Просування інтернет магазинів, в складних тематиках (шини, спорттовари, побутова техніка, телефони, ит.) Від 10ти до 15ти місяців 80% запитів в топ 10ть.

Просування сайту в топ 10, топ 5, топ 3

Для деяких тематик, потрапляння в топ 10 google, навіть, по високочастотним словами, не принесе настільки серйозного трафіку як очікувалося ..

На наш погляд, причина в психології юзера, і в різних тематиках люди діють по різному. В кінці 2000-х років вважалося, що топ ділиться на 3 рівні:

Топ 3рі – 80% -65% відсотків трафіку

Топ 4-6 – 40% відсотків трафіку

Топ 7-10 – 25% -15% відсотків трафіку

На 2016 рік, по суті нічого не змінилося, за винятком кількості місць під контекстну рекламу.

Але, для збереження цієї статистики, велике значення має цільова аудиторія, наведемо кілька прикладів:

Жіноча тематика – топ3 95%, топ 10 – 5-10%

Продаж телефонів – топ3 60%, топ 10 – 25-30%

Ремонт квартир – топ 3 70%, топ 10 – 20%

Тобто, якщо Ви продаєте жіночі сумки, обов’язково треба боротися за топ 3рі, різниця з топ 10 буде дуже значна.

У разі, інтернет комерції, наприклад, мобільних телефонів, маючи конкурентну ціну і сайт на 9 му місці в топ гугл, то Вам нема чого переживати, різниця з топ 3 буде вельми незначна.

Звичайно, ще багато чого залежить від частотності запиту, але, також зауважимо, що самий платоспроможний клієнт, як правило, приходить з топ 3рі, так що боротися за найвищі позиції є сенс, а в більшості випадків просто необхідно !!!

Ціна і гарантії на розкрутку сайтів в топ 5 і топ 3 ри гугл і яндекс

Ціни і гарантії обумовлюються індивідуально, но !!! тільки при досягненні сайту виходу з високочастотним запитам в топ 10ть, і видимості від 15% в

Остерігайтеся шахраїв