Розробка Landing Page

Лендінгем – сторінка, що спонукає відвідувачів зробити необхідні дії: замовити товар, зателефонувати в офіс компанії, підписатися на послугу або завантажити софт. Вартість розробки LandingPage залежить від декількох факторів, до числа яких належить дизайнерське оформлення цільової сторінки та впровадження додаткових модулів. В ефективності такої послуги переконалися сотні бізнесменів. Посадкова сторінка захоплює увагу відвідувача і робить позитивний вплив на формування думки про продукт.

ЛЕНДІНГ ПЕЙДЖ – ОГЛЯД ПЕРЕВАГ

Створення Landing Page в Києві – затребувана послуга, якою користуються власники сучасних компаній. В цьому немає нічого дивного, тому що одностранічнікі характеризується вагомими плюсами:

  • висока конверсія – сторінка спрямована на одну дію: зробити покупку / замовити послугу тут і зараз;
  • сильна мотивація – на сторінці немає відволікає інформації. Контент структурований і наповнений глибоким змістом;
  • адаптивний дизайн-це дизайн веб-сторінок, що забезпечує відмінне сприйняття на різних пристроях;
  • швидке завантаження – це визначається відсутністю важких графічних елементів.
landing-page

LANDING PAGE НА ЗАМОВЛЕННЯ В СТУДІЇ “GOODWEB” – ВАШ ВІРНИЙ ВИБІР!

Розробка Лендінзі – робота, тонкощі якої ми добре знаємо. Якщо Ви хочете збільшити продажі і завоювати широку аудиторію клієнтів, звертайтеся до нас! Ми проводимо маркетингові дослідження, правильно розставляємо акценти і створюємо якісні продукти. Велика увага приділяється кросбраузерності, тому цільова сторінка оптимально відображається в різних браузерах і на будь-яких мобільних пристроях. Ми використовуємо нові бізнес-методи, які дають максимальні результати!

LANDING PAGE – ЦІНА ПРИЙНЯТНА, ЕФЕКТИВНІСТЬ – ВИСОКА

Замовити Лендінгем Пейдж в Києві простіше простого: потрібно надати особисті дані і вказати зручний час для дзвінка. Ми оперативно відреагуємо на заявку і виконаємо свою роботу належним чином! Ми знаємо, що ключовими елементами сторінки захоплення є релевантний заголовок і якісна графіка. Не менш важливу роль відіграє наявність елементів, що підвищують довіру, і контактної інформації. Якщо Ви хочете замовити Landing Page, звертайтеся!

Замовити розробку Landing Page