Комплексне просування сайту (SEM) складається з всіх можливих варіантів реклами в інтернеті, та представлений для замовника у вигляді однієї послуги.

Якщо ви вибираєте комплексне просування для свого сайту, то отримаєте можливість  знаходити клієнтів, використовуючи для цього найефективніші джерела.

Найбільші переваги використання комплексного просування:  стрімке збільшення клієнтської бази, що забезпечує значний попит на ваші товари чи послуги, завдяки цьому ростуть продажі, ваш бренд стає більш популярним.

Комплексне просування є дуже гнучким у використовуванні та підходить під будь-яку специфіку, отже є доцільним для різних масштабів та сфер бізнесу.

Використовуючи послугу комплексного просування сайту, можна значно збільшити кількість нових клієнтів та збільшити продажі. Переважно користувачі та власники сайту не бачать різниці між рекламою, SEO та оптимізацією. Проте це зовсім різні види послуг. Якщо замовити тільки SEO просування, є ризик не досягнути бажаного результату, тому рекомендовано користуватись послугою комплексного просування, адже це гарантовано приведе до необхідного росту конверсії.

Перш за все, потрібно визначити для чого просувати данний ресурс. Яка мета і завдання. На основі цієї інформації спеціалісти  підбирають інструменти для реклами в інтернеті. Перший етап роботи – оптимізація ресурсу.

service-page-img1

На етапі оптимізації виконуються такі дії:

  • 01Створення семантичного ядра, підбір ключових слів та запитів.
  • 02Оптимізація сторінок сайту; сайт підготовлюють до індексування пошукових систем.
  • 03Просування в пошукових системах, створення унікального контенту, написання текстів та статтей.
service-page-img3

Для наступних етапів потрібно використовувати такі інструменти:

  • 01Реклама в провірених сервісах. Заохочення нових підписників, завдяки таргетованій рекламі.
  • 02Створення сторінок та контенту, який допоможе набрати саме вашу цільову аудиторію.
  • 03Інші види просування сайту, розміщення позитивних відгуків про товар або компанію, робота з негативними відгуками щоб знизити їх кількість до мінімуму.
service-page-img5

Наша команда слідкує за змінами,  результати, корегує план дій в залежності від результату. Крім цього,  обов’язково, замовнику відправляється звіт про виконану роботу. Замовляючи у нас, ми можете бути певні, що отримаєте якісну роботу.

Не варто очікувати  результату, тільки від реклами або від СЕО оптимізації. До справи необхідно підходити комплексно. Саме з таким підходом гарантовано успішний результат.  Наша команда готова взятись за просування вашого ресурсу прямо зараз.

Замовити комплексне просування сайту