Розробка корпоративного сайту

Розробка корпоративного сайту – послуга, яку замовляють раціонально мислячі бізнесмени. Кожна компанія повинна мати власне представництво у Всесвітній мережі. Веб-ресурс є потужним інструментом, за допомогою якого вирішуються різні завдання:

  • підвищення іміджу;
  • надання інформації про діяльність фірми клієнтам, інвесторам, партнерам;
  • проведення рекламних акцій, розіграшів цінних призів;
  • спілкування з клієнтами в інтерактивному режимі.

У чому плюси корпоративних веб-ресурсів?

Розробка корпоративного сайту – затребувана послуга серед компаній, що працюють в сфері виробництва і торгівлі. Без повноцінного представництва в мережі сьогодні ніяк не обійтися, тому що в інтернеті відкриваються широкі перспективи для розвитку бізнесу. Корпоративні сайти мають ряд значних переваг:

  • цілодобовий графік роботи;
  • чудові програмні можливості: барвиста галерея робіт, ілюстрований каталог товарів, новинні модулі;
  • доступність.
korporat-site

Корпоративний веб-сайт під ключ – огляд ключових етапів

Якщо Вас цікавить створення корпоративного сайту в Києві, звертайтеся в студію «GoodWeb»! Ми розробляємо структуру web-сайту, максимально занурюємося в бізнес замовників, виділяємо сильні сторони і визначаємо цільову аудиторію. В ході роботи продумується загальна концепція, складається ТЗ, розробляється дизайн, реалізовується проект і проводиться тестування. Вартість корпоративного сайту залежить від багатьох факторів: складність завдання, кількість функціональних модулів.

Створити корпоративний сайт – наші ключові принципи

Хочете замовити корпоративний сайт в Києві? Скористайтеся нашими послугами! Ми володіємо величезним багажем знань, умінь. У своїй роботі ми керуємося сучасними тенденціями і використовуємо передові технології. Тому студія «GoodWeb» активно розвивається, розширюючи коло клієнтів. Ціни на розробку корпоративного сайту у нас прийнятні, а якість послуг завжди відмінне! Ми створюємо зручні бізнес-інструменти, за допомогою яких зростає продаж і примножується кількість покупців!

Наша команда з допоможе створити корпоративний сайт і налаштувати Ваше представництво в інтернеті.

Замовити розробку корпоративного сайту